Autoškola START

Fotografie Martina Kačeny s vozem Toyota Corolla

AKCE

Nejvýhodnější kurzy PRÁVĚ TEĎ!
 

Výcvik skupiny B jen 24 900,- Kč
(místo 27 000,- Kč)

Akce platí do 31.7.2024

REFERENCE

Tereza Burešová

Kurz autoškoly jsem absolvovala pod vedením pana instruktora Kačeny. Ačkoli jsem měla z řízení doslova panickou hrůzu, díky přístupu pana Kačeny jsem svůj strach odbourala a kurz úspěšně zakončila. Musím uznat, že jsem měla to štěstí natrefit na instruktora, který svou práci bere svědomitě a svým žákům se věnuje, což je, jak jsem pochopila ze zkušeností mých přátel z jiných autoškol, spíše výjimka. Pan Kačena k žákům přistupuje individuálně, s maximální trpělivostí, veškeré nejasnosti ochotně vysvětlí, dokáže člověka uklidnit a povzbudit. Situaci při řízení má za všech okolností pod kontrolou. Z jeho přístupu je zřejmé, že opravdu ví, co dělá, ale hlavně že ho práce instruktora autoškoly baví.

Kristýna Vaníčková

S výběrem autoškoly jsem dlouho váhala, až padla volba na autoškolu START pod vedením pana Kačeny a nemohla jsem si vybrat lépe. Nestalo se mi, že by na mě zvýšil hlas. Pokud jsem něco pokazila, vždy mi v klidu vysvětlil, proč se tak stalo a jak tomu zabránit. Kolikrát je jeho trpělivost až k obdivu. Atmosféra při jízdách byla pohodová a od toho se vše pozitivně odvíjelo. Jízdy se plánují s dostatečným předstihem přes aplikaci na internetu a nestalo se mi, že by naplánovaná jízda neproběhla. S touto autoškolou jsem byla naprosto spokojená a můžu jí jedině doporučit.

Alexandra Poulová

Autoškolu START mohu všem vřele doporučit. Přešla jsem sem z jiné děčínské autoškoly a zde jsem byla naprosto spokojená. Pan instruktor Kačena je profesionál, na kterém jde vidět, že ho jeho práce baví. Je trpělivý, ochotný, veškeré nejasnosti v klidu srozumitelně vysvětlí a žáka se snaží připravit ke zkouškám co nejvíce to jde! Po celou dobu jízdy má vše pod kontrolou a studentovi se maximálně věnuje, což není ve všech autoškolách zvykem. Hodiny teorie probíhají srozumitelně a kvalitně v dobře vybavené učebně budovy Městské knihovny Děčín. Jsem velice ráda, že jsem zvolila právě tuto autoškolu. Děkuji za klidný přátelský přístup, pevné nervy, za cenné rady a skvělou 100% přípravu k závěrečným zkouškám :-) Pokud hledáte nejlepší autoškolu v Děčíně, pak autoškola START bude pro Vás tou pravou volbou.

Karolína Kopecká

Pokud jste při hledání vhodného kurzu autoškoly dorazili až sem, už jinam nechoďte a hned se přihlaste. Lepší autoškolu neseženete. Mohu s čistým svědomím doporučit kurz autoškoly pana Františka Kačeny pro všechny, kteří se chtějí v autoškole naučit vše potřebné z teorie i praxe a kteří uvítají učení ve vřelém a podporujícím prostředí beze strachu. František je velmi milý a přátelský člověk, vždy trpělivý (až se druhému nechce věřit, že se to dá ještě snést), ke své práci přistupuje zodpovědně, svědomitě a individuální potřeby každého studenta dokáže během výuky velmi obratně zohlednit.  Na tom, že jsem nyní držitelkou řidičského oprávnění, má opravdu obrovskou zásluhu. Díky, autoškolo START!

Lada Pavlovičová

V Děčíně je poměrně široký výběr autoškol, které můžete navštěvovat, ale je téměř zbytečné hledat někde jinde než u autoškoly START. Pokud porovnám, co je možné zaslechnout od absolventů jiných autoškol, a co se děje pod rukou Františka Kačeny, nikdy bych jinak nevolila. Instruktor je nejen velmi ochotný cokoliv vysvětlit, ale je také opravdu zodpovědný, což já osobně považuji za obrovské plus. Jízdy přizpůsobuje individuálním potřebám studentů a je až obdivuhodně trpělivý. Nikdy nekřičí, vše řeší s klidem a rozumně vysvětlí. Nenabírá zbytečně velké množství žáků, proto si můžete být vždy jisti, že nebudete jen jméno na dlouhém seznamu, ale dostane se vám kvalitního, a hlavně individuálního přístupu. Pokud trpíte chorobnou nervozitou stejně jako valná většina žáků u závěrečných zkoušek, pan Kačena vás podpoří a podrží. Když k tomu všemu ještě připočítáme patrně nejlépe vzhlížející auto autoškoly, které v Děčíně potkáte, tak je nemožné, abyste nebyli pevně rozhodnuti, že právě tohle je ta správná volba pro start všech vašich šťastných a bezpečných kilometrů.